Providing you the best range of iron wall hanging planter set, iron wall hanging planter, iron planter set for wall decoration and wrought iron wall hanging planter set with effective & timely delivery.
₹ 550 / Set of 2 Get Latest Price
| Height | 12 inch |
| Material | Iron |
| Design | Round |
| Size | 9" 12" 15" |
| Color | Black |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 220 / Set Get Latest Price
| Material | Iron |
| Usage/Application | Home |
| Size | 5" 3" |
| Finish Type | Powder coating |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 650 / Piece Get Latest Price
| Material Grade | Wrought Iron |
| Shape | Round |
| Height | 7 inch |
| Planter Height | 6 inch |
| Upper Diameter | 6 inch |
| Finish | Powder Coated |
| Country of Origin | Made in India |
| colour | Blue |
| Use | Wall Decoration |
₹ 650 / Set Get Latest Price
| Design Style | Decorative |
| Design Theme | Tree Of Life |
| Shape | Round |
| Finish | Powder Coated |
| Height | Up to 12 inch |
| Design | Round |
| Size | 6" 7" 8" 9" |
| Number Of Hooks | 2 |
| Country of Origin | Made in India |
| use | wall decoration |
Mohd Faizan (Proprietor)
Humera Handicrafts
949/16, Near Noorani Masjid, Gali No. 09, Zahid Nagar Karula
Moradabad - 244001, Uttar Pradesh, India